Verslo planas paruoštas, verslas auga, idėjos vystosi – taigi atėjo laikas susirasti patalpas toms idėjoms realizuoti. Nuo ko pradėti, kaip ieškoti?

Pirmiausiai atsakykite sau į tokius klausimus, kaip:

Koks yra mūsų biudžetas? Turėdami didelį biudžetą, galite leisti sau ne tik nuomotis, bet ir įsigyti nuosavas komercines patalpas. Tačiau jei biudžetas nėra didelis arba Jūsų poreikius labiau pateisina biuro nuoma nei nuosavybė, tuomet nuomotis patalpas yra geriausias sprendimas. Biurų nuoma nereikalauja didelių finansinių įnašų. Kasmėnesinis, stabilus, Jūsų biudžetą atitinkantis mokestis už patalpų nuomą nestabdo Jūsų verslo, bet leidžia jam judėti į priekį.

Kokie mūsų poreikiai? Koks bebūtų Jūsų biudžetas, Jums ir Jūsų verslui būtinas jaukus, reprezentatyvus biuras su atskira susitikimų su klientais erdve, nemokama automobilių stovėjimo aikštele. Apsaugos sistema, wifi, poilsio zona ir kiti nuomojamų patalpų privalumai bei jų reikmė turėtų būtų gerai apsvarstyta. Jei Jūsų poreikiai dideli, tuomet verta pasidomėti biurų nuoma Kaune, verslo centre PRAMONĖS 4. Biurų nuoma šiame verslo centre pasiteisina savo gausiais privalumais ir puikia lokacija.

Kas yra tikslinis mūsų klientas? Aiškiai apsibrėžę, kas yra Jūsų klientas, galite lengviau suprasti, kokia vieta – tiek lokacijos, tiek bendrąja prasme – Jums labiausiai tinka. Ar norite būti kitų verslininkų apsuptyje, ar – priešingai – atsiskirti? Apsvarstykite, kurioje miesto dalyje Jums naudingiausia įsikurti. Nepamirškite, kad Jūsų biuras turi būti lengvai pasiekiamas automobiliais arba viešuoju transportu.

Atsakę į šiuos klausimus, galite susidaryti gana aiškų biuro, kuriame ketinate dirbti, vaizdą. Itin gerus biurų nuomos pasiūlymus teikia verslo centrai. Verslo centrų atstovai puikiai išmano šiandieninę rinką ir gali Jums pasiūlyti geriausią kainos sprendimą. Maža to, Jums nebereikia niekuo rūpintis – nuomininkai užsiima patalpų techniniu aptarnavimu, Jūsų individualių poreikių tenkinimu, apsauga ir kitais svarbiais niuansais, kurie įprastai sunaudoja daug laiko. Šiuo atveju šį laiką galite skirti darbui ir verslo plėtrai.