Nuomotis patalpas ar įsigyti nuosavas – tai vienas sudėtingiausių verslininkus kamuojančių klausimų. Tie, kas turi pakankamai didelį kapitalą, neretai renkasi antrąjį variantą – įsigyti nuosavas patalpas, o pirmuosius žingsnius versle žengiantys verslininkai dažniausiai pradeda nuo ofisų nuomos ir turi galimybę išnaudoti visus jos privalumus.

Dažnai kalbama, jog ofisų nuoma populiari tarp verslo naujokų. Be abejo, pradedantiesiems nuomotis patalpas yra kur kas paprastesnis ir ekonomiškesnis sprendimas. Tačiau net ir patyrusiems verslo atstovams verta apmąstyti visus teigiamus ofiso nuomos niuansus.

Visų pirma, ofisų nuoma Kaune ar bet kokiame kitame mieste suteikia galimybę jaustis laisvai. Patalpų kokybe, saugumu, jaukumu, priežiūra ir pan. rūpinasi patalpų savininkai, todėl nuomojantis patalpas, verslininkai nejaučia įtampos, didelės atsakomybės už aplinką ir gali maksimaliai koncentruotis į tiesioginę veiklą.

Antras svarbus aspektas – lankstumas ir galimybė spręsti. Ofisų nuomos privalumas prieš nuosavybę tas, kad verslininkai neprisiriša prie vietos, neįsipareigoja likti ir rūpintis patalpomis amžinai. Patalpų nuomininkai pasilieka sau galimybę nutraukti ar pratęsti nuomos sutartį, keisti lokaciją pagal savo poreikius.

Dar vienas svarbus kriterijus, vertinant ofiso nuomos naudą, yra ekonomiškumas. Didelės momentinės išlaidos verslininkams yra milžiniškas stabdis versle. Iki tol, kol verslas pasiekia savo aukštumas ir sukaupiamas didelis kapitalas, išlaidauti norisi kiek įmanoma mažiau. Norint įsigyti komercines patalpas, reikalingas didelis pradinis įnašas (didesnis nei būstui) ir kasmėnesinės palūkanos yra kur kas aukštesnės nei įsigyjant būstą. Ofiso nuoma yra puikus sprendimas, nereikalaujantis didelių pradinių įmokų. Daugelis ofisų nuomotojų prašo pradinės įmokos vos už kelis mėnesius į priekį. Taip sudaromos puikios sąlygos verslininkams „apšilti” ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Ofisų nuoma Kaune, verslo centre PRAMONĖS 4, yra puikiausia vieta Jūsų verslui! Pasidomėkite plačiau.