Vienas rimčiausių žingsnių verslo kelyje – tai Jūsų verslo namų – patalpų, kuriose dirbsite ir vystysite savo verslo idėjas – paieška. Tai ne tik smagus ir jaudinantis momentas, bet ir atsakingas bei rimtų svarstymų reikalaujantis darbas. Kaip nesuklysti ir išsirinkti kokybiškas darbui tinkamas patalpas?

Svarbiausias paieškų rodiklis turėtų būti lokacija. Lokacija šiandien yra vienas svarbiausių verslo sėkmę lemiančių aspektų. Pirmiausiai vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kur yra didžiausi potencialių klientų srautai. Patalpų nuoma Kaune šiai dienai populiariausia miesto centre, taip pat Savanorių prospekte, Dainavos ir kituose perspektyviuose mikrorajonuose. Labai svarbu, jog vieta, kurioje planuojamas verslas, būtų aiškiai matoma bei greitai ir lengvai pasiekiama iš bet kurios miesto vietos.

Svarbu išsirinkti patalpas, atitinkančias biudžetą. Pernelyg brangios patalpos neleidžia verslui įsibėgėti, stabdo augimą, todėl pradžiai vertėtų rinktis tiek poreikius, tiek finansines galimybes  atitinkantį sprendimą. Verslui augant ir biudžetui didėjant, galima keltis į erdvesnes patalpas su ilgesniu privalumų sąrašu.

Dar vienas svarbus rodiklis, kuriuo verta vadovautis ieškant patalpų nuomai, yra aiškumas. Kuo aiškesnė nuomos sutartis, kuo atsakingesnis nuomininkas – tuo mažiau problemų verslininkams. Puiku, jei nuomininkas yra 100 procentų atsakingas už patalpų aptarnavimą, saugumo užtikrinimą, kokybiško interneto tiekimą ir t.t. Svarbu, kad nuomos sutarties nuostatos būtų aiškios, visiškai atitiktų poreikius bei galimybes.

Automobilių stovėjimo aikštelės ar dviračių saugojimo zonos šiandien taip pat vaidina labai svarbų vaidmenį mieste. Automobiliais ar dviračiais vykstama į darbą, taip pat šiomis transporto priemonėmis į susitikimus vyksta ir verslo klientai. Renkantis vietą verslui, svarbu užtikrinti paprastą ir saugų transporto priemonių parkavimą.

Kai kurie patalpų nuomotojai siūlo įrengti patalpas pagal individualius poreikius. Tai labai didelis privalumas: tokiu būdu ne tik taupomas verslininkų laikas, bet ir sukuriamas jaukus, individualus patalpų interjeras, patraukli ir geresniam darbui motyvuojanti aplinka.

Domina patalpų nuoma Kaune, PRAMONĖS 4? Daugiau skaitykite čia.