Patalpų įtaka verslui

Turite puikią idėją, įgyvendinimo planą, motyvuotą komandą ir esate pasiruošę pradėti savo verslą? Beliko vienas labai svarbus klausimas – kur ir kokiomis sąlygomis Jūs dirbsite?

Daugelis pradedančiųjų verslininkų labai nuvertina lokacijos ir patalpų kokybės įtaką verslui. Ir visai be reikalo. Patyrę verslininkai arba tie, kuriems versle nepasisekė, patars: būtent vieta, kurioje vystomas verslas, yra lemtinga vystomo verslo sėkmei arba nesėkmei.

Tad į ką atsižvelgti, ieškant ofiso nuomai?

Pirmiausiai apgalvokite, kokio dydžio patalpos Jums reikalingos. Numatykite atskiras erdves kasdieniams darbams, verslo susitikimams, poilsiui.

Verslas turi būti kuriamas patrauklioje, judrioje ir lengvai pasiekiamoje zonoje. Atsižvelkite į šias sąlygas, ieškokite paprastai tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu pasiekiamų patalpų su galimybe palikti automobilį stovėjimo aikštelėje.

Rinkitės patalpas, kuriose jausitės komfortiškai ir maksimaliai susikoncentravę į tiesioginius darbus. Papildomas rūpinimasis šildymu, internetu, patalpų įrengimu, apsauga – visi šie darbai blaško Jus ir atitraukia nuo svarbiausio tikslo – auginti verslą. Ieškokite energetiškai efektyvių, puikiai apšiltintų patalpų su kokybiška apsaugos sistema, stilingu, lengvai pritaikomu interjeru, wifi.

Būkite traukos centre. Pasirinkite patalpas masinėje judėjimo vietoje. Nepamirškite, jog Jūs turite būti matomi ir itin lengvai pasiekiami. Išnaudokite visas galimybes būti kuo arčiau savo potencialių klientų.

Kaip rasti tinkamas patalpas verslui Kaune? Kalbant konkrečiai apie Kauną, būtina atsižvelgti į šio miesto rajonų perspektyvumą ir gyventojų srautus. Šiuo metu didžiausia žmonių ir paslaugų verslo koncentracija juntama centre, Savanorių prospekte, Kalniečių bei Dainavos mikrorajonuose. Šio judėjimo epicentre esantis PRAMONĖS 4 verslo centras Kaune – ideali vieta verslui.

Šiame verslo centre suteikiamos puikios, komfortiškos galimybės plėsti savo verslą. Kokybiškai įrengtų ir lengvai pagal individualius poreikius pritaikomų patalpų nuoma Kaune, wifi, didelė automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių saugojimo zona, moderni apsaugos sistema – visa tai užtikrina patalpų nuomininkų ramybę ir koncentruotą veiklą verslo labui.

Sužinoti daugiau

    Gaukite patalpų nuomos pasiūlymą

    Susisiekite